O nas

BANDERA design . strategy . pr

Bandera to flaga definiująca okręt. W przeszłości była jedyną formą rozróżniania jednostek pływających. Umożliwiała nawigatorom odróżnianie sojuszniczych okrętów od statków wrogich lub cywilnych. Można powiedzieć, że bandera była jedną z pierwszych metod brandingu. Decydowała jak traktować majaczący na horyzoncie statek: zaufać jego załodze i zbliżyć się czy też zaatakować go z dystansu.

Misją Agencji Reklamowej BANDERA jest odróżnienie Twoich produktów czy usług od konkurencji i nadanie im marki. Brandu, który będzie budził zaufanie konsumentów otoczonych morzem innych ofert.

Fundamentem naszej pracy jest świadomość, że podstawą dobrej marki i motorem kampanii komunikacyjnej jest określenie insightu konsumenckiego – często niejawnej potrzeby, stojącej za decyzją o zakupie czy współpracy.

Nasz zespół nastawiony jest na odnalezienie pierwiastka unikatowości, który sprawi, że Twoja marka zostanie dostrzeżona, a kampania będzie miała faktyczny wpływ na konsumentów. Dostarczamy w tym celu zintegrowaną komunikację, która obecna jest tam, gdzie obecna jest Twoja grupa docelowa.

Wierzmy, że fundamentem owocnych działań marketingowych są dobre relacja z naszymi Klientami. Dlatego stawiamy na długotrwałą współpracę. Wzajemne zaufanie i wynikające z niego zrozumienie potrzeb naszych Klientów przynosi najlepsze rezultaty.

Twój sukces jest naszą misją!